O mně

Fotografování je mou velkou radostí a vášní.

Fotografie jsou také nepostradatelnou součástí mých reportáží z odlehlých koutů světa. Mezi mé nejoblíbenější patří ty z Etiopie nebo severní Indie, kde jsem působila coby fotografka pro neziskovou organizaci, která v tzv. Malém Tibetu pomáhá ke vzdělání dětem z chudých rodin. Díky této práci se potkávám se spoustou zajímavých lidí. Setkání s duchovním vůdcem 14. dalajlámou pro mě bylo nezapomenutelným zážitkem.

Svou kariéru jsem začala portrétováním známých osobností českého šoubyznysu, ale v posledních letech se má klientela značně rozšířila.

Pro sebeprezentaci, ať privátní nebo profesní, je velmi důležité mít fotografie, které vystihnou celou vaši osobnost.

Díky své dceři jsem také našla zálibu v rodinné fotografii. S dětmi pracuji velmi ráda. Miluji jejich bezprostřednost a kreativitu.

Každému objektu svého fotoaparátu věnuji individuální péči, každý člověk je pro mě úžasným objektem. Vždy se snažím najít ten pravý okamžik, úhel, světlo či stín tak, aby byly vaše fotografie co nejvíce přirozené. Samozřejmě se postarám i o finální postprodukci veškerých vybraných fotografií.

Mým cílem je, abyste si odnesli fotografie, ke kterým se budete s radostí vracet, ať půjde o setkání s rodinou či přáteli nebo o profesionální pracovní prezentace.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy
cs_CZ

Content is protected. Right-click function is disabled.